-23%

Органайзер для сумок шість відсіків сірий Handbags Чорний PTR
341,80 ₴
263,20 ₴
- В наявності
- Код: 00513-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 83 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Спанбонд |
| Призначення | Для взуття |
| Ширина | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263,20 ₴










