-23%

Рюкзак блакитний жіночий код 7-7938 - PTR
726,96 ₴
559,76 ₴
- В наявності
- Код: 7-7938-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений із текстилю, закривається на блискавку
Рюкзак має один відділ і кишеню, на фасаді та ззаду кишені на блискавці та 2 бічні кишені
Розмір 27*43*12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 43 см |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний, Задній |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559,76 ₴










