-23%

Термосумка-органайзер для ланчу (ободу) Iconic Темно-синій PTR
254,90 ₴
196,30 ₴
- В наявності
- Код: 00088-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 80 г |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 4 л |
| Особливості термосумки | Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термобокси |
| Час збереження температури | 6 годин |
| Розміри | |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 9 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196,30 ₴










