-23%

Модний золотистий жіночий рюкзак-код 7-242 - PTR
414,96 ₴
319,52 ₴
- В наявності
- Код: 7-242 зол-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, закривається блискавкою
Всередині один відділ і кишеня Є дві бічні кишені
Розмір рюкзака 26*20*14 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Висота | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Бічні |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319,52 ₴





