-23%

Модний золотистий жіночий рюкзак-код 7-177 - PTR
450,84 ₴
347,15 ₴
- В наявності
- Код: 7-177 зол-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал екологічна шкіра
Усередині один відділ Зовні кишеня на блискавці
Довжина 18 см Висота 21 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 21 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 9 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347,15 ₴


