-23%

Жіночий сірий мінірюкзак код 9-52 - PTR
726,96 ₴
559,76 ₴
- В наявності
- Код: 9-52 сер-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається кнопками
Усередині один відділ і 2 кишені В комплекті 2 ремінці, що дає змогу носити цю модель не тільки як класичний рюкзак, але і як сумку Довжина ручок 130 см
Довжина 26 см Висота 22 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 22 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 7 см |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 559,76 ₴


