
Портативное зарядное устройство (Повербанк) Aspor A306 Fast Charge 30000 mAh- черный PTR
1 478 ₴
- Готово к отправке
- Код: 900124-mdr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Aspor |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Пользовательские характеристики | |
| Lightning | DC 5V2A; 9V/2A |
| Micro | DC 5V2A; 9V/2A; 12V/1.5A |
| Type-C | DC 5V/3A; 9V/2.22A; 12V/1.67A |
| USB 1 | DC 4.5V/5A; 5V/4.5A; 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5V |
| USB 2 | DC 4.5V/5A; 5V/4.5A; 5V/3A; 9V/2A; 12V/1.5V |
| Емкость | 30000мА/год |
| Вага (брутто) | 665гр |
| Гарантія | 6 місяців |
| Кількість портів USB | 2шт |
| Перехідник у комплекті | microUSB |
| Назначение | для підзарядки смарт-годин, MP3, планшета, фотоапарата, телефону можна використовувати як живильний елемент для освітлювальних приладів, а також для заряджання іншої техніки. |
| Розміри (ВxШxГ) | 200*90*50мм |
| Час заряджання | 15год |
Информация для заказа
- Цена: 1 478 ₴





