-23%

Мережевий зарядний пристрій HOCO N56 Fundador four-port PD30W(2C2A) charger(EU) Black PTR
1 112,28 ₴
856,46 ₴
- В наличии
- Код: 6942007632492-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HOCO N56 Fundador four-port PD30W(2C2A) charger(EU) — компактний і потужний зарядний пристрій. Модель має потужність 30 W, що дозволяє швидко відновити енергію смартфона, планшета, навушників та інших гаджетів.Модель має чотири роз’єми: два Type-C та два Type-A. Ви зможете заряджати до чотирьох пристроїв одночасно. Підтримка швидкої зарядки PD30W дозволяє у декілька разів швидше заряджати гаджети.Розумний чіп забезпечує швидку й безпечну зарядку, захищаючи смартфон від короткого замикання. Корпус зарядного пристрою виготовлений з вогнетривкого полікарбонату.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вес | 70 г |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходное напряжение (output) | 12 V |
| Кабель | Відсутній |
| Цвет | 7073 |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | N56 Fundador four-port |
| Сила выходного тока | 2.5 A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип разъема | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
Информация для заказа
- Цена: 856,46 ₴





