-23%

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS45A Potential PD30W+QC3.0 charger(EU) White PTR
379,08 ₴
291,89 ₴
- В наявності
- Код: 6941991113871-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS45A Potential оснащений портами USB-A та Type-C для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 30 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки PD30W, QC3.0, FCP, AFC. Корпус виготовлений з якісного ABS-пластику. Компактний розмір гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | PD30W+QC3.0 |
| Тип товару | Мережевий зарядний пристрій |
| Вхід | 100–240 V; 0.8 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідна напруга (output) | 5 V; 9 V; 12 V; 15 V; 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Мoдель | BAS45A Potential |
| Сила вихідного струму | 5 V / 3 А |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип призначення | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | Type C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291,89 ₴







