-23%

Зовнішній акумулятор HOCO J122A Respect 22.5W+PD20W fully compatible power bank(20000mAh) Black PTR
2 035,80 ₴
1 567,57 ₴
- В наявності
- Код: 6942007612630-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HOCO J122A Respect 22.5W PD20W fully compatible power bank (20000mAh) Black — надійний пристрій від Hoco. Має світлодіодну індикацію рівня заряду і компактний дизайн, який ідеально поєднується з будь-яким гаджетом. Має вихідні порти USB Type-A та USB Type-C для швидкого заряджання до 22,5 Вт. Також є входи USB Type-C та Micro-USB.ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:− Місткість 20000 мАг (74 Втч) забезпечить безліч зарядок;
− Підтримка швидкої зарядки до 22,5 Вт через USB-A та 20 Вт через Type-C;
− Безліч портів дозволяє заряджати три пристрої одночасно;
− Вбудований захист від перегріву та інших перешкод забезпечує безпечну зарядку;
− Стильний чорний дизайн та компактний розмір роблять його зручним для використання;
− Підходить для заряджання смартфонів, планшетів, навушників, фотоапаратів та інших пристроїв.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Роз'єми | micro USB |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З індикатором рівня заряда |
| Тип товару | Пауербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 x USB + USB Type-C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 22,5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Модель Power bank | J122A Respect |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особливості | Fast Charge 22,5W |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розмір | 145 х 72 х 30 мм |
| Способ зарядки | мережа |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Функції зарядки | Power Delivery, QC 3.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 567,57 ₴










