-23%

Електросамокат NIU KQi 100P Gray 9.5", 300(600)W, 5.2Ah, 29km, 25km/h, 15%, App, 17,3 kg PTR
38 522,64 ₴
29 662,43 ₴
- В наличии
- Код: KCP34GG1E11-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
NIU KQi 100P Gray— це стильний та інноваційний електросамокат, створений для комфортних та безпечних поїздок у міському середовищі.ПОТУЖНИЙ ДВИГУНПідвищене прискорення та крутний момент допомагають вам не відставати від інших та долати підйоми до 15%. Контролер NIU FOC робить двигун дуже ефективним, тому ви отримуєте потужну та тиху їзду.ВІД МІСТА ДО БЕЗДОРОЖНЬОГО РУХУЗавдяки 36-міліметровій двотактній підвісці KQi 100P пропонує чудову амортизацію для різноманітної місцевості. Чи то кам'янисті стежки, бруковані вулиці чи позашляхові доріжки, KQi 100P забезпечує комфортну та контрольовану їзду.РОЗУМНИЙ ДОДАТОК NIUЗалишайтеся на зв'язку та контролюйте ситуацію за допомогою розумного застосунку NIU.ПЕРЕДНЄ БАРАБАННЕ ГАЛЬМО + РЕКУПЕРАТИВНЕ ГАЛЬМУВАННЯУдосконалена гальмівна система KQi 100P забезпечує надзвичайно чутливе гальмування навіть на найкрутіших спусках.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NIU |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 17.3 кг |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизация | Передня подвійна підвіска |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Гарантийный срок | Обмежена гарантія 12 міс. мес |
| Диаметр колес | 254 |
| Емкость батареи | 5.2 Ah |
| Количество колес | 2 |
| Цвет | Gray |
| Ландшафт | Асфальт |
| Мoдель | KQi 100P |
| Максимальна дальність пробігу, км | 29 км |
| Максимальна швидкість, км/год | 25 |
| Максимальний кут підйому | 15° |
| Материал | Алюминий |
| Необхідний час для повного заряду | 5 – 6 год |
| Номінальна напруга акумулятора | 48 V |
| Особенности | LED-дисплей |
| Призначено для статі | Унісекс |
| Расположение двигателя | Заднє мотор-колесо |
| Розмір в розкладеному вигляді, мм | 1229 × 1154 × 542 |
| Розмір в складеному вигляді, мм | 505 × 1154 × 542 |
| Розташування акумулятору | У деку |
| Рівень захисту від вологи | IPX5 |
| Сиденье | Без сидіння |
| Стоп-сигнал | Вбудований |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Температура використання | Від −10 до +40 °C |
| Температура зберігання | Від 0 до +40 °C |
| Тип аккумулятора | літій-іонний |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тормоз | Спереду: барабанні гальма. Позаду: электронні гальма |
| Шини | Пневматичні шини |
Информация для заказа
- Цена: 29 662,43 ₴





