-23%

Палатка двухместная 200×150×120 см кемпинговая туристическая для рыбалки LU-025GR Хаки PTR
2 644,20 ₴
2 036,03 ₴
- В наличии
- Код: LU-025GR-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Туристичний намет — це поєднання лаконічного дизайну та перевіреної функціональності. Його стильна куполоподібна форма ідеально підходить для коротких виїздів, кемпінгу або фестивалів. Завдяки міцному матеріалу Оксфорд, використаному як зовні, так і всередині, намет надійно захищає від дощу та вітру, зберігаючи комфорт усередині навіть у складних умовах.
Намет оснащений ручною системою встановлення з дугами, що гарантує стабільну конструкцію після монтажу. Вхід на блискавці зручний для щоденного використання. В комплекті — 4 кілки для надійного кріплення до ґрунту. Підлога також виготовлена з посиленого Оксфорду, що забезпечує додаткову ізоляцію та захист від вологи.
Компактний, зручний у транспортуванні та витривалий. Ідеальний варіант для тих, хто цінує практичність і стиль. Постачається в сумці-чохлі з ручками, що значно спрощує перенесення і зберігання спорядження після використання.
Характеристики:
Розміри внутрішні: 190*130*100 см
Розміри зовнішні: 200*150*120 см
Комплектація: тент, внутрішній шар, дуги, кілочки, розтяжки
Вага: 1.2 кг
Зверніть увагу!
Перевіряйте цілісність намету та елементів конструкції перед кожним використанням для забезпечення власної безпеки.
Встановлюйте намет на рівній ділянці без каменів, гілок та гострих предметів, які можуть пошкодити тканину.
Встановлюйте намет на безпечній відстані від багаття.
Щоб уникнути дискомфорту під час сну, для встановлення вибирайте максимально плоску ділянку, покриту травою або піском.Якщо місцевість горбиста, лягайте ногами вниз по схилу.
Якщо під час кемпінгу збирається дощ, викопайте дренажну канаву навколо намету для відведення води. Канава повинна розташовуватись максимально близько до зовнішнього краю намету.
Для додаткового вологозахисту використовуйте фут-принт.
Догляд за наметом
Очищення намету від забруднень після використання – важливий аспект, який безпосередньо впливає на термін та якість його служби.Щоб зберегти спорядження:
Ретельно очистьте дно та нижню частину намету від піску та забруднень.
Щоб уникнути появи цвілі, не складайте намет до повного висихання або просушіть тканину при першому випадку.
Не використовуйте мийні засоби для очищення, щоб уникнути втрати водонепроникних властивостей.
Не періть намет у пральній машині.
Зберігайте намет у сухому місці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lugi |
| Каркас палатки/тента | Внешний |
| Цвет | Хаки |
| Количество входов | 1 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество спальных мест | 2 |
| Особенности палатки/тента | Внутренние карманы |
| Сезон | Лето |
| Тип изделия | Палатка |
| Размер в упаковке | |
| Высота в упаковке | 14 см |
| Дуги | |
| Дуги | Фиберглас |
| Диаметр | 6.9 мм |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Оксфорд |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Ширина | 150 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.2 г |
| Высота | 120 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Длина | 200 мм |
| Длина в упаковке | 56 м |
| Ширина в упаковке | 14 |
Информация для заказа
- Цена: 2 036,03 ₴










