-23%

Електрична зубна щітка Xiaomi Mijia sonic electric toothbrush T200C MES606 Blue PTR
1 722,24 ₴
1 326,12 ₴
- В наличии
- Код: MES606Blue-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електрична зубна щітка Mijia sonic electric toothbrush T200C MES606 — це щітка, яка забезпечує зручне та ефективне чищення зубів. У комплект поставки входять дві насадки-щітки, а також дорожній футляр, який підійде для ділових поїздок.М'ЯКІ ЩЕТИНКИ ДЛЯ БЕРЕЖНОГО ДОГЛЯДУXiaomi T200C Electric Toothbrush використовує невелику круглу насадку, яка відмінно підходить для чищення як передніх, так і задніх зубів. Антибактеріальні щетинки DuPont товщиною 0.15 мм відповідають міжнародним стандартам FDA та повністю безпечні для людини. Крім цього, головка щітки може повертатися горизонтально, щоб опрацювати кожну ділянку порожнини рота і забезпечити найретельніше чищення зубів.2 РЕЖИМИ РОБОТИДва вбудовані режими роботи дозволяють підібрати оптимальні параметри для чищення як здорових, так і чутливих зубів.25 ДНІВ РОБОТИ БЕЗ ПІДЗАРЯДКИУніверсальний порт USB Type-C дозволяє підзарядити пристрій у будь-якому місці та у будь-який час. Завдяки потужному акумулятору час автономної роботи щітки становить близько 25 хвилин!МІНІАТЮРНИЙ КОРПУСДіаметр основи Xiaomi T200C Electric Toothbrush складає всього 23 мм, що робить його компактним та зручним для подорожей. Завдяки своїм мініатюрним розмірам, така зубна щітка заощадить місце в багажі та забезпечить білу посмішку під час подорожі.ВИСОКА ЧАСТОТА ВІБРАЦІЇЗвукова частота вібрації досягає 31 000 разів/хв, що дозволяє проводити глибоке чищення зубів та ефективно видаляти неприємний жовтий наліт від кави та газованих напоїв.ДВИГУН НА МАГНІТНІЙ ПОДУШЦІВбудований двигун на магнітній подушці забезпечує високу звукову потужність, яка дозволяє перетворювати частинки зубної пасти на щільні мікробульбашки. Такі мікропухирці скупчуються на кінчиках щетинок і схлопываются при контакті з поверхнею, що суттєво підвищує ефективність очищення міжзубного простору та інших важкодоступних місць у ротовій порожнині.ВОДОНЕПРОНИКНИЙ КОРПУСXiaomi T200C Electric Toothbrush має ступінь водонепроникності IPX7, що дозволяє занурювати її у воду на глибину до 1 метра на 30 хвилин. Таким чином, Ви можете спокійно приймати душ під час чищення зубів і не турбуватися про безпеку та працездатність пристрою.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MiJia |
| Страна производитель | Китай |
| Технология чистки | Звуковая |
| Тип | Зубная щетка |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 600 mAh |
| Автономність | до 25 днів |
| Дисплей | Відсутній |
| Захист від вологи | IPX7 |
| Цвет | Синий |
| Комплект поставки | Електрична зубна щітка; насадки; кабель для зарядки |
| Мoдель | T200C |
| Материал | Пластик |
| Мощность | 2.5 W Вт |
| Порт для зарядки | Type-C |
| Режими | Стандартний / м'який |
| Розміри | 148 × 23 × 21 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип питания | від акумулятора |
| Час заряджання | 2 год |
| Частота обертань | 31 000 коливань на хвилину |
| Щетина | М'яка |
Информация для заказа
- Цена: 1 326,12 ₴










