-23%

Зовнішній акумулятор HOCO J159A Essence 22.5W+PD20W fully compatible power bank(20000mAh) Black PTR
1 244,88 ₴
958,56 ₴
- В наявності
- Код: 6942007673587-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішній акумулятор HOCO J159A Essence — це запас енергії, який завжди поруч, коли вона потрібна найбільше. Він створений для тих, хто не любить залежати від розетки та звик залишатися на зв’язку незалежно від обставин.Великий запас ємності дозволяє кілька разів зарядити смартфон, підтримати роботу планшета чи інших гаджетів у подорожі, на роботі або під час активного дня поза домом. При цьому пауербанк підтримує швидке заряджання, щоб ви могли витрачати менше часу на очікування та більше — на справи, спілкування чи відпочинок.Модель оснащена кількома портами, тому легко заряджає одразу декілька пристроїв — зручно для поїздок, сімейного використання або роботи. Світлодіодний індикатор допоможе контролювати рівень заряду, щоб енергія не закінчилась у невідповідний момент.Корпус виконаний із міцних та безпечних матеріалів, які стійкі до нагрівання та щоденного використання. Завдяки продуманому дизайну акумулятор зручно лежить у руці та легко поміщається в сумку або рюкзак, залишаючись практичним супутником у дорозі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Особливості | Швидка зарядка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W+PD20 W |
| Колір корпусу | Black |
| Комплект постачання | Пауербанк; інструкція; гарантійний талон |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 4 |
| Матеріал корпусу | ABS + PC пластик |
| Модель Power bank | J159A |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Призначення | Для телефонів, планшетів, смартгодинників і браслетів |
| Розміри | 145×69×28 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 958,56 ₴








