-23%

Бездротові навушники HOCO EW97 True wireless ANC noise reduction BT headset White PTR
873,60 ₴
672,67 ₴
- В наличии
- Код: 6942007673976-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HOCO EW97 True wireless ANC noise reduction BT headset White — це компактні та лаконічні Bluetooth-навушники з активним шумозаглушенням та функціональним сенсорним керуванням. Вони належать до нового покоління True Wireless Stereo, в якому кожен навушник є повноцінним і може використовуватися самостійно. Правий і лівий навушники мають ергономічну форму та зручно лягають у вуха. Сенсорне керування дозволяє одним дотиком пальця відповідати на дзвінки або керувати відтворенням. Бокс для зберігання та заряджання дає можливість 3-4 рази повністю зарядити навушники.ЗВУКДинаміки навушників відтворюють збалансований звук музичних композицій із чистими високими та потужними низькими частотами. Завдяки підтримці технології Bluetooth версії 6.0, яка забезпечує стабільну передачу сигналу, музику буде чути чітко та безперервно.ДИЗАЙННавушники виконані в мінімалістичному дизайні та мають ергономічну форму, яка враховує анатомічну будову вуха. Вони надійно фіксуються у вусі, не тиснуть і не натирають вушну раковину.КЕРУВАННЯНавушники включаються автоматично, як тільки їх виймають з боксу. Після першої їх синхронізації з гаджетом, всі наступні підключення будуть проходити автоматично. Щоб вимкнути аксесуар, треба покласти навушники у бокс. Для інших функцій на кожному навушнику є сенсорна кнопка. Доторкнувшись до неї можна поставити на паузу трек, що програється, або відповісти на дзвінок. Щоб скинути вхідний дзвінок на смартфон, потрібно довше утримувати на ній палець.БОКС ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ТА АКУМУЛЯТОРЄмності акумулятора, вбудованого в правий та лівий навушник, вистачає на 4 години безперервної роботи. Для підзарядки навушники кладуться у спеціальний бокс. Завдяки магнітним контактам вони надійно фіксуються у ньому і не бовтаються під час руху. Навушники і бокс оснащені світловими індикаторами, які зміною режиму свічення підкажуть підключення до гаджету і чи зарядився бокс.ТЕХНОЛОГІЯ ANCАктивне шумопоглинання ізолює від зовнішніх шумів для максимального занурення в музику.ГАРНІТУРАВбудований мікрофон дозволяє використовувати Hoco EW97 як гарнітуру. Підключення до гаджета відбувається через Bluetooth версії 6.0 із радіусом дії 10 метрів. Ви зможете оперативно відповідати на вхідні дзвінки, а також звільніть руки для інших більш важливих справ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Вакуумные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Состояние | Новое |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Тип разъема | Bluetooth 6.0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Цвет | white |
| Материал | ABS-пластик |
| Матеріал амбушурів | Силікон |
| Модель навушників | EW97 |
| Наявність активного шумозаглушення | Технологія активного шумопоглинання ANC |
| Особенности | Сенсорне керування |
| Розміри | 62 × 47 × 22 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Час роботи, год | 4 год |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
Информация для заказа
- Цена: 672,67 ₴









