-23%

Тримач телефона ACEFAST E40 lazy holder Black PTR
639,60 ₴
492,49 ₴
- В наличии
- Код: 6974316286127-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ACEFAST E40 lazy holder Black — багатофункціональний тримач для смартфона або планшета.РОБИТЬ ЖИТТЯ ПРОСТІШЕ−Можливість дивитися фільми, знімати відео, читати рецепти, грати ігри тощо. без допомоги рук.
−Гнучка ніжка зручна у використанні, особливо якщо у людини слабкі руки або інвалідність.
−Затискач відкривається до 8 см, добре підходить для різних столів, полиць, столів на кухні, спальні, вітальні, офісі і т.д.НАДІЙНИЙ ТА СТІЙКИЙ−Затискач забезпечує надійну та міцну фіксацію телефонів у потрібному місці.
−Простота регулювання ваших пристроїв у горизонтальній або вертикальній орієнтації.ПРОДУМАНИЙ ДИЗАЙН−Цей тримач для телефону дозволяє повертати його на 360° для ідеального огляду та оптимального положення вашого пристрою.
−Виготовлений із гнучкого та міцного довгого важеля (365 мм) для максимальної відповідності вашим потребам.ПРЕМІАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ−Ніжка з алюмінієвого сплаву надійно утримуватиме ваші пристрої.
−Силіконові протиковзкі накладки на затиску захищають меблі та пристрої від подряпин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Black |
| Мoдель | E40 |
| Материал | ABS + PC + алюмінієвий сплав + силікон |
| Особенности | Діапазон кріплення пристрою 5 – 80 мм |
| Розміри | 922 × 55 × 137 мм |
| Совместимость | З пристроями з шириною від 126 до 365 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 492,49 ₴









