-23%

Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C141A Smart dual-port charger set(Type-C) White PTR
244,92 ₴
188,59 ₴
- В наличии
- Код: 6942007627917-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій HOCO C141A Smart dual-port charger set(Type-C) має зручний, вогнетривкий та міцний корпус з двома портами USB, які дозволяють заряджати одночасно два пристрої. Сила струму становить 2.1А, МЗП забезпечує достатньо швидкий та стабільний заряд. Завдяки вбудованому смарт-чипу девайс автоматично ідентифікує підключений пристрій та видає необхідну потужність заряду, що робить процес безпечним для батареї вашого ґаджета.Крім того, HOCO C141A Smart гарантує захист від перегрівання, перезаряджання та короткого замикання. Сумісний з більшістю сучасних мобільних пристроїв, тому однаково добре заряджатиме Android-смартфон та планшет, TWS-гарнітуру тощо.В комплекті до зарядного пристрою входить еластичний кабель живлення USB-A – Type-C довжиною 1 метр. Кабель не зменшує потужність зарядного пристрою та забезпечує достатню швидкість передачі даних при синхронізації між різними ґаджетами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 59 г |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 |
| Кабель | USB Type-C |
| Цвет | white |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Мoдель | C141A |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Сила выходного тока | 2.1 A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип разъема | 2 × USB-A |
Информация для заказа
- Цена: 188,59 ₴




