-23%

Мережевий зарядний пристрій HOCO N62 Gentle single port PD30W charger (EU) Black PTR
416,52 ₴
320,72 ₴
- В наявності
- Код: 6942007644297-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий зарядний пристрій HOCO N62 Gentle single port PD30W charger (EU) Black ─ це компактний, зручний, елегантний, інноваційний та стильний девайс, виготовлений із високоякісних матеріалів . Цей зарядний пристрій має один роз'єм Type-C, який підтримуює технологію швидкої зарядки і допоможе швидко заряджати різні девайси.Цей зарядний пристрій підтримує сучасний стандарт швидкого заряджання — PD 30W та інші стандарти, завдяки яким процес відновлення заряду аксесуарів прискорюється в кілька разів .Зарядка HOCO N62 Gentle single port PD30W charger (EU) Black має продуману конструкцію, яка дозволяє одночасно підключати два пристрої для зарядки без будь-яких труднощів.Зарядний пристрій має стильний та ергономічний дизайн, зовнішній корпус виготовлений з вогнетривкого полікарбонату, який стійкий до високих температур та зовнішніх пошкоджень.Підключення до центральної енергомережі здійснюється за допомогою євровилки, підтримується напруга на вході від 110 до 220 В.Зарядний пристрій HOCO N62 Gentle single port PD30W charger (EU) Black ─ стане чудовим рішенням для зарядки пристроїв, а невелика вага дозволяє брати його із собою куди завгодно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідна напруга (output) | 12 V |
| Кабель | Відсутній |
| Колір | 7073 |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | N62 Gentle |
| Сила вихідного струму | 2.5 A |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320,72 ₴




