-23%

Мережевий зарядний пристрій HOCO C105A Stage dual port PD20W+QC3.0 charger White PTR
368,16 ₴
283,48 ₴
- В наличии
- Код: 6931474782946-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій HOCO C105A Stage з EU-штекером оснащений одним портом Type-C та одним портом USB-A для максимально ефективного заряджання ваших девайсів. Особливістю даного зарядного пристрою є LED-підсвічування кожного порту. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 20 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки PD20W, PPS, QC3.0, QC2.0, FCP, AFC. Корпус з ABS-пластику та PC не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його безпечним у використанні. Компактний розмір (85 × 45 × 27 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали, багаторівнева система захисту та виробничі стандарти, підтверджені сертифікатами RoHS, забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Цвет | Белый |
| Количество USB-портов | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | PD20W+QC3.0 |
| Вес | 48 г |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Вхід | 110–240 V, 0.6 A, 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 18 W / 20 W |
| Выходное напряжение (output) | 5 V / 9 V / 12 V |
| Кабель | Нет |
| Комплектация | зарядний пристрій, документація |
| Мoдель | C105A Stage |
| Сила выходного тока | USB-A (5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A); USB-C (5 V/3 A, 9 V/2,22 A, 12 V/1,67 A) |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип разъема | Type C |
Информация для заказа
- Цена: 283,48 ₴








