-23%

Селфі-монопод HOCO K21 Stream aluminum alloy live broadcast holder Black PTR
1 109,16 ₴
854,05 ₴
- В наличии
- Код: 6942007609975-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Селфі-монопод HOCO K21 Stream aluminum alloy live broadcast holder Black розкладається в штатив з підвищеною стійкістю, а тому ідеально підходить для проведення прямих ефірів.ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:− знімний пульт дистанційного керування;
− віддалена зйомка: через Bluetooth 4.2;
− максимальна довжина: 137 см;
− розмір у складеному вигляді: 47 х 58 х 245 мм;
− допустимий розмір смартфона: 4.5–7 дюймів;
− стійкий штатив із 4 ніжками;
− наявність затиску для смартфонів та різьблення 1,4” для інших пристроїв;
− матеріал: АБС-пластик + алюмінієвий сплав.ЗРУЧНИЙ МОНОПІДРозсувна селфі-палиця з максимальною висотою 137 см збільшує охоплення під час зйомки. Для віддаленого керування є знімний пульт, а для селфі його зручно вставити назад у ручку. HOCO K21 компактний та легкий, тому без проблем поміщається у сумку.ВІДМІННО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ЕФІРІВ І ВИКОРИСТАННЯ НА ВУЛИЦІМонопод розкладається в штатив з 4 ніжками та додатковими опорами, що гарантує стабільність конструкції та високу якість зображення під час ефіру. Крім того, HOCO K21 буде зручно використовувати на вулиці, так як він не падатиме від найменшого вітерця, поки ви з друзями позируете для фото.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Монопод |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 270 г |
| Вид товара | Селфі-монопод |
| Емкость батареи | 55 mAh |
| Цвет | Black |
| Мoдель | K21 |
| Материал | Алюміній+ABS-пластик |
| Особенности | Вертикальна й горизонтальна зйомка, з різьбою 1,4", максимальна довжина — 1,37 м, пульт дистанційного керування |
| Размер | 47 х 58 х 245 мм |
| Совместимость | зі смартфонами з шириною 60–90 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип крепежа | Затискач, різьба 1/4" |
Информация для заказа
- Цена: 854,05 ₴










