-23%

Мережевий зарядний пристрій HOCO CS23A Sunlight dual port PD30W+QC3.0 charger Black PTR
427,44 ₴
329,13 ₴
- В наличии
- Код: 6942007609944-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зарядний пристрій HOCO CS23A Sunlight dual port PD30W+QC3.0 charger Black — це зарядка для телефону, планшета та портативних пристроїв.Пристрій забезпечить необхідну потужність енергії, допоможе якомога довше зберегти працездатність акумулятора та заряджання за мінімальний час. Якщо потрібно, його можна використовувати і для інших гаджетів, головне — враховуйте сумісність роз'ємів та параметри енергії.З джерелом енергії точно не буде питань, потужність HOCO CS23A Sunlight dual port PD30W + QC3.0 Charger Black складає 30Вт. Разом із вихідною силою струму це забезпечує максимально ефективну зарядку пристрою.Пристрій HOCO CS23A Sunlight dual port PD30W+QC3.0 charger Black — це зарядка з 1 USB-A і 1 USB-C портами, підключити кабель і розпочати процес заряду можна за декілька рухів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Цвет | Черный |
| Количество USB-портов | 2 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | PD30W+QC3.0 |
| Вес | 48 г |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Мoдель | CS23A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип разъема | Type C |
Информация для заказа
- Цена: 329,13 ₴









