-23%

Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA20A Sharp single port charger set(Lightning) 10.5W White PTR
232,44 ₴
178,98 ₴
- В наличии
- Код: 6931474700728-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
BOROFONE BA20A Sharp single port charger set(Lightning) White ─ набір із зарядного пристрою з одним USB-портом та кабелем USB – Lightning. Підходить для зарядки більшості пристроїв ─ телефонів, смартфонів та планшетів, смарт-годин, пауербанків та іншого.Комплект постачається з кабелем BX17 з Lightning-роз'ємом, що підійде для зарядки iPhone та iPad. Підійде для зарядки пристроїв з Type-C та Micro-USB-роз'ємами, за умови використання відповідних кабелів.Пристрій виготовлено з якісного ABS-пластику та полікарбонату, принципова відмінність якого — вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні.Завдяки компактним розмірам, пристрій можна легко переносити з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити гаджети.Особливості:
−Інтелектуальне регулювання струму;
−Компактний, легкий пристрій ─ не займе багато місця і легко поміститься в кишеню, стане в нагоді в подорожі;
−Вбудований чіп забезпечує безпечну зарядку та оберігає від перегріву, стрибків напруги та перевантаження;
−Максимальна сила струму: 2.1А;
−Виконано з якісного ABS-пластику та стійкого до нагрівання та деформації полікарбонату.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 56 г |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 10.5 W |
| Длина кабеля | 1 м |
| Кабель | Lightning |
| Цвет | 7068 |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Мoдель | BA20A Sharp single port |
| Страна регистрации бренда | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 178,98 ₴




