-23%

Мережевий зарядний пристрій HOCO CS11A Ocean single port charger Black PTR
185,64 ₴
142,94 ₴
- В наличии
- Код: 6942007603546-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS11A Ocean оснащений портом USB-A для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, навушниками, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 10,5 Вт. Корпус виготовлений з якісного ABS-пластику та PC, який не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його безпечним у використанні. Компактний розмір (75 × 41 × 32 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 36 г |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Вхід | 100-240 V; 0.3 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 10.5 W |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Кабель | Відсутній |
| Цвет | 7073 |
| Мoдель | CS11A Ocean |
| Сила выходного тока | 2.1 A / 5 V |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип назначения | Мережевий зарядний пристрій |
Информация для заказа
- Цена: 142,94 ₴





