-23%

Зовнішній акумулятор ACEFAST M16-5000 PD18W ultra-thin magnetic wireless charging power bank with stand Black PTR
2 132,52 ₴
1 642,04 ₴
- В наявності
- Код: 6974316283997-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішній акумулятор ACEFAST M16-5000 PD18W ultra-thin magnetic wireless charging power bank with stand Black — це портативний зарядний пристрій, який дозволяє заряджати різні пристрої, такі як смартфони, планшети, навушники, фітнес-браслети та інші, коли вони вимагають додаткового живлення.ПОТУЖНІСТЬЦя модель має ємність 5 000 mAh, що дозволяє заряджати смартфони до 2 разів. Крім того, вона підтримує швидку зарядку потужністю до 18 W, що дозволяє заряджати пристрої швидше, ніж звичайні зарядні пристрої. Power Bank ACEFAST M16 має вбудовану бездротову зарядну платформу, яка підтримує швидку бездротову зарядку потужністю до 7.5W.ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІКрім того, модель ACEFAST M16 має магнітну платформу, яка дозволяє зручно тримати ваш смартфон під час зарядки. Вона також має компактний розмір і легко поміщається в кишені або сумці, що робить її ідеальним вибором для подорожей або використання в повсякденному житті. Для зарядки ACEFAST M16 використовується кабель USB Type-C, який входить в комплект. Крім того, пауербанк підтримує швидку зарядку Quick Charge 3.0, що дозволяє заряджати підтримувані пристрої ще швидше.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 125 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-C; бездротовий |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 18 W |
| Колір корпусу | Black |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | PC пластик + алюміній |
| Модель Power bank | M16 |
| Особливості | бездротове заряджання MagSafe |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 101 × 64.5 × 10.2 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 642,04 ₴








