-23%

Зовнішній акумулятор ACEFAST M28-10000 22.5W fast charging power bank with cable Black PTR
1 184,04 ₴
911,71 ₴
- В наявності
- Код: 6974316285984-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішній акумулятор ACEFAST M28-10000 22.5W fast charging power bank with cable Black — компактний портативний акумулятор ємністю 10000 мАг з LED-індикатором рівня заряду та підтримкою стандарту PD+QC3.0 — тобто швидкої зарядки. Має два вхідні/вихідні порти USB-C та вихідний порт USB-А з підтримкою потужності до 22,5 Вт. В комплект входить кабель з роз'ємами Type-C.Завдяки високій потужності дозволить витратити вдвічі менше часу на зарядку смартфона з підтримкою стандарту PD/QC 3.0. А це дуже корисне доповнення, якщо ви подорожуєте чи знаходитесь поза домом і час для вас реально важливий.Виготовлений з якісного та вогнестійкого пластику, має ребристе покриття, що не залишає помітних слідів від пальців та зручне на дотик. Надійно зібраний корпус не розсипиться від легких ударів та падінь.Є компактним та зручним у використанні. Батарея вашого смартфона швидко сідає? Повербанк ACEFAST M28 можна без зайвих клопотів носити з собою та брати у будь-яку подорож. Адже він займе мінімум місця у вашій сумці чи рюкзаку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 174 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вхідні інтерфейси | 2 × Type-C |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Колір корпусу | Black |
| Комплект постачання | Пауербанк; кабель |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Матеріал корпусу | PC |
| Модель Power bank | M28 |
| Особливості | Підтримка швидкої зарядки |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 71.1 × 54.2 × 29.5 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 911,71 ₴








