-30%

Бездротові навушники TWS ACEFAST FA005 ACEFIT SE, ENC, IPX4, Black PTR
2 098,28 ₴
1 468,80 ₴
- В наличии
- Код: 6974316284789-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ACEFAST FA005 ACEFIT SE — ергономічні бездротові навушники із завушними гачками, які забезпечують комфортну посадку та стабільне носіння навіть при активних рухах. Вони відмінно підходять для занять спортом, прогулянок та повсякденного використання. Підтримка протоколів ЅВC/AAC, посилення басів та шумозаглушення під час дзвінків забезпечують якісне та чисте звучання. Завдяки ємному акумулятору кейсу та швидкому зарядженню, навушники готові до використання практично у будь-який момент. Усього 10 хвилин зарядки забезпечують цілу годину прослуховування!ПЕРЕВАГИ:− Завушні гачки стійко тримаються навіть під час тренувань;
− Підтримка SBC та ААС — чисте, збалансоване звучання;
− Покращені баси — насичений звук у всіх частотах;
− Шумоізоляція при дзвінках: чітка передача мови;
− Легкий та тонкий зарядний кейс — зручно брати з собою;
− Швидка зарядка: 10 хвилин = 1 година музики;
− Надійне підключення — Bluetooth 5.4, до 10 м;
− Захист від вологи IPX4 — стійкі до бризок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Костные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Микрофон | Встроенный |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Тип разъема | Bluetooth 5.4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| Цвет | Black |
| Комплект поставки | Навушники; зарядний кейс; кабель для заряджання; інструкція |
| Материал | ABS-пластик + PC + силікон |
| Модель навушників | FA005 ACEFIT SE |
| Розміри | 61.6 × 75 × 25.6 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Час роботи, год | 5 |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
Информация для заказа
- Цена: 1 468,80 ₴









