-23%

Мережевий зарядний пристрій HOCO CS55A Surplus PD30W+QC3.0 charger White PTR
396,24 ₴
305,10 ₴
- В наличии
- Код: 6942007631549-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій HOCO CS55A Surplus PD30W+QC3.0 charger White допоможе швидко і безпечно зарядити різні гаджети: телефони, планшети, зовнішні акумулятори і т.д., адже він підтримує всі найвідоміші стандарти швидкої зарядки: Power Delivery 3.0, Huawei Super Charge (FCP), AFC. Потужності 30 W вистачає навіть для живлення ноутбука. Завдяки наявності двох вихідних портів є можливість заряджати разом одразу два мобільні апарати. Компактний та легкий адаптер живлення зручно носити з собою у сумці чи рюкзаку ─ може виручити під час подорожей чи відряджень.Зарядне виготовлене з якісних та міцних матеріалів. Має два роз’єми: USB Type-C та USB-A.Порт USB Type-C працює за стандартом Power Delivery і забезпечує швидку зарядку сумісних смартфонів та потужніших пристроїв потужністю 30 W, а порт USB-A в свою чергу ─ 18 W.Аксесуар автоматично визначає оптимальні вихідні параметри для швидкої та ефективної зарядки кожного гаджета, що підключається.Модель оснащена багаторівневою системою захисту від перевантажень по струму, перегріву, перепадів напруги та короткого замикання, тим самим гарантує безпеку гаджетів, що заряджаються.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| Вихід | 3 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Выходная мощность | 30 W |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Цвет | white |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | CS55A |
| Материал | ABS-пластик |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Информация для заказа
- Цена: 305,10 ₴









