-30%

Бездротові накладні навушники ACEFAST H9 active noise cancelling wireless headset, ANC, Gray PTR
1 772,17 ₴
1 240,52 ₴
- В наличии
- Код: 6974316284390-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротові навушники ACEFAST H9 забезпечують до −30 дБ ANC — ефективну нейтралізацію фонових шумів для максимального звукового занурення.ЯСКРАВЕ І ПРОФЕСІЙНЕ ЗВУЧАННЯ
40 мм Hi‑Fi драйвери забезпечують деталізований і насичений звук у частотному діапазоні 20 Гц–20 кГц.СТАБІЛЬНЕ БЕЗДРОТОВЕ З’ЄДНАННЯ
Підтримка Bluetooth 5.4 і кодеків SBC / AAC гарантують мінімальну затримку та надійне з’єднання до 10 м.ДОВГА АВТОНОМНІСТЬ
До 55 годин відтворення при вимкненому ANC або до 45 годин із активним шумопоглинанням. До 40 годин у режимі розмови. Повна зарядка — 2,5 години через USB‑C.КОМФОРТ І УДОБСТВО
Регульоване оголів’я, поворотні чашки на 90° з memory foam і штучною шкірою забезпечують комфорт навіть при багатогодинному прослуховуванні. Маса — 221 г.ІНТУЇТИВНЕ УПРАВЛІННЯ
Мультитронічна ручка дозволяє одним дотиком регулювати гучність, перемикати треки та відповідати на дзвінки без складних комбінацій.HD МІКРОФОН ДЛЯ ЯСНИХ РОЗМОВ
Вбудований мікрофон високої чіткості забезпечує якісний звук у розмовах і відео-дзвінках.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Полноразмерные |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Микрофон | Встроенный |
| Радиус действия | 10 м |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Тип разъема | Bluetooth 5.4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 500 mAh |
| Материал | ABS-пластик |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Модель навушників | H9 |
| Наявність активного шумозаглушення | Технологія активного шумопоглинання ANC |
| Розміри | 177 × 78 × 200 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Час заряджання | 2.5 |
| Час роботи, год | 55 год |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
Информация для заказа
- Цена: 1 240,52 ₴






