-23%

Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C109A(10.5W) Fighter single port charger set(Type-C) White PTR
218,40 ₴
168,17 ₴
- В наличии
- Код: 6942007656610-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HOCO C109A(10.5W) Fighter single port charger set(Type-C) — це практичний, компактний аксесуар, який відрізняється підтримкою швидкої зарядки та винятковою надійністю, а також йде в комплекті з кабелем Type-C довжиною 1 м.Аксесуар реалізований в ергономічному дизайні, що у поєднанні невеликими розмірами та здатністю працювати від мереж з напругою від 100 V до 240 V робить його чудовим вибором для використання як вдома, так і під час подорожей. Його приємна на дотик поверхня та заокруглені бічні грані внесуть додаткову зручність у повсякденну експлуатацію. Корпус пристрою надійно зібраний, виготовлений із міцного, вогнестійкого ABS-пластику, що гарантує захист внутрішніх електронних компонентів від негативного зовнішнього впливу.Модель забезпечена багаторівневою системою захисту від перегріву, короткого замикання, перевантаження та стрибків напруги, оснащена вилкою європейського стандарту та одним роз'ємом USB. Швидка зарядка забезпечується максимальною потужністю 10.5 W.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 58 г |
| Выходная мощность | 10.5 W |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 |
| Кабель | USB Type-C |
| Цвет | white |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Мoдель | C109A Fighter |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Сила выходного тока | 2.1 A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип разъема | USB Type-A |
Информация для заказа
- Цена: 168,17 ₴









