-23%

Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C109A(PD20W+QC3.0) Fighter PD20W+QC3.0 charger set(C to C) White PTR
335,40 ₴
258,26 ₴
- В наличии
- Код: 6942007656733-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HOCO C109A(PD20W+QC3.0) Fighter PD20W+QC3.0 charger set(C to C) White — мережевий зарядний пристрій, що має два виходи (USB-A та Type-C), підтримує стандарт швидкої зарядки PD20W+QC3.0 та має Type-C to Type-C кабель в комплекті.МЗП HOCO C109A(PD20W+QC3.0) Fighter PD20W+QC3.0 charger set(C to C) White видає 20 Вт потужності через Type-C вихід, та 18 Вт через USB. Вбудований смарт-чип автоматично підбере необхідну потужність для підключеного ґаджета, що робить зарядку безпечною для всіх сумісних пристроїв.HOCO C109A(PD20W+QC3.0) Fighter PD20W+QC3.0 charger set(C to C) White виготовлений з вогнестійкого пластику та має надійну збірку. Тому ви зможете тривалий час користуватись зарядкою без зайвих турбот. А наявність двох виходів дозволяє заряджати одночасно та швидко 2 ґаджети.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 2 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
| Выходная мощность | _20 W |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 |
| Кабель | Type-C/Type-C (60W) |
| Цвет | white |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Мoдель | C109A(PD20W+QC3.0) |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип разъема | USB Type-A; USB Type-C |
Информация для заказа
- Цена: 258,26 ₴









