-23%

Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO CS11A Ocean single port charger set(Micro) White PTR
213,72 ₴
164,56 ₴
- В наличии
- Код: 6942007603591-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HOCO CS11A Ocean single port charger set(Micro) — це практичний, компактний аксесуар, який відрізняється підтримкою швидкої зарядки та винятковою надійністю, а також йде в комплекті з кабелем Micro довжиною 1 м.Аксесуар реалізований в ергономічному дизайні, що у поєднанні невеликими розмірами та здатністю працювати від мереж з напругою від 100 V до 240 V робить його чудовим вибором для використання як вдома, так і під час подорожей. Його приємна на дотик поверхня та заокруглені бічні грані внесуть додаткову зручність у повсякденну експлуатацію. Корпус пристрою надійно зібраний, виготовлений із міцного, вогнестійкого полікарбонату, що гарантує захист внутрішніх електронних компонентів від негативного зовнішнього впливу.Модель забезпечена багаторівневою системою захисту від перегріву, короткого замикання, перевантаження та стрибків напруги, оснащена вилкою європейського стандарту та одним роз'ємом USB.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 56 г |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 |
| Кабель | MicroUSB |
| Цвет | white |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Micro USB |
| Мoдель | CS11A Ocean |
| Материал корпуса | ABS + PC |
| Сила выходного тока | 2.1 A |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип разъема | USB Type-A |
Информация для заказа
- Цена: 164,56 ₴




