-23%

Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C148A Charm single port PD30W charger set (C to iP) (EU) White PTR
533,52 ₴
410,81 ₴
- В наличии
- Код: 6942007630313-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій Hoco C148A — це високотехнологічний адаптер, створений для ефективного заряджання сучасних гаджетів. Підтримка найпоширеніших протоколів швидкого заряджання визначає його універсальність, а компактні розміри забезпечать зручне повсякденне використання.ОСОБЛИВОСТІ:−Практична форма із заокругленими ребрами та приємною на дотик поверхнею.
−Компактні розміри та невелика вага.
−Вилка стандарту EU з якісним нікельованим покриттям.
−Корпус із надійної комбінації ABS-пластику та вогнестійкого полікарбонату.
−Сучасний роз'єм Type-C з максимальною потужністю на виході 30W (5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A).
−Підтримка технології PPS з напругою 3.3-16V за потужності струму 2A.
−Підтримка швидкого заряджання за протоколами PD, QC3.0, FCP, AFC.
−Багаторівнева система захисту від перегріву, перевантаження, стрибків напруги та короткого замикання.
−Комплектується кабелем Type-C — Lightning завдовжки 1 метр.Зарядний пристрій Hoco C148A виконаний у повній відповідності до 99% сучасних портативних гаджетів. Воно поєднує передові технології, надійність і практичність, задовольняючи найвищі вимоги користувачів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Белый |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.8 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій; кабель |
| Мoдель | C148A charger set (C to iP) |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Информация для заказа
- Цена: 410,81 ₴








