-23%

Дитячий cмарт-годинник Hoco Y100 36mm. SIM 2G. 400 mAh. IP65 Black PTR
1 374,36 ₴
1 058,26 ₴
- В наличии
- Код: 6942007625623-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитячий смарт-годинник HOCO Y100 — це стильний і яскравий гаджет для юних користувачів. Смарт-годинник має приємний для дитини дизайн і широкий корисний функціонал. Годинник оснащений сенсорним екраном з діагоналлю 1,44 дюйма та роздільною здатністю 128 × 128 пікселів, що забезпечує чітке та яскраве зображення. Годинник має функцію дзвінка (у тому числі — екстрені дзвінки) і підтримує картку Nano SIM (з адаптером Micro SIM). Зверніть увагу, що цей гаджет підтримує лише мережі 2G. Перевірте, чи підтримує ваш оператор мережу 2G перед використанням. Також він оснащений LBS-трекером розташування, який забезпечує базове позиціонування і дозволяє відстежувати розташування дитини через додаток. Крім того, годинник підтримує прийом повідомлень, відтворення музики, 14 мов (включно з українською). Корпус годинника виготовлений з удароміцного пластику, який надійно оберігає його від пошкоджень при ударах і падіннях, має стандарт пило- і вологозахисту IP65: гаджет захищений від попадання пилу і піску, а також витримує короткочасне занурення у воду.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 44 мг |
| Возрастная группа | Для детей |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Совместимость с | IOS, Android |
| Тип | Умные часы |
| Тип дисплея | Цветной |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| Беспроводные интерфейсы | LBS, 2G |
| Вид товара | Смартгодинник |
| Габарити | 46 х 40 х 16 мм |
| Мoдель | Y100 |
| Материал корпуса | ABS + PC |
| Объем оперативной памяти | 32 Mb Мб |
| Розмір дисплею | 1.44" |
| Спосіб зарядки | дротовий |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип питания | 11692 |
| Флеш пам’ять | 32 Mb |
| Функции | Вологозахист IP65, здійснення дзвінків, ліхтарик |
Информация для заказа
- Цена: 1 058,26 ₴





