-23%

Селфі-монопод HOCO K20 Prior live broadcast holder Black PTR
535,08 ₴
412,01 ₴
- В наличии
- Код: 6942007604116-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Селфі-монопод HOCO K20 Prior live broadcast holder Black розкладається в штатив з підвищеною стійкістю, а тому ідеально підходить для проведення прямих ефірів.ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:− знімний пульт дистанційного керування;
− віддалена зйомка: через Bluetooth 4.2;
− максимальна довжина: 98 см;
− розмір у складеному вигляді: 32 х 50 х 190 мм;
− допустимий розмір смартфона: 4.5–7 дюймів;
− стійкий штатив із 4 ніжками;
− наявність затиску для смартфонів;
− матеріал: АБС-пластик + нержавіюча сталь.ЗРУЧНИЙ МОНОПІДРозсувна селфі-палиця з максимальною висотою 98 см збільшує охоплення під час зйомки. Для віддаленого керування є знімний пульт, а для селфі його зручно вставити назад у ручку. HOCO K20 компактний та легкий, тому без проблем поміщається у сумку.ВІДМІННО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ЕФІРІВ І ВИКОРИСТАННЯ НА ВУЛИЦІМонопод розкладається в штатив з 4 ніжками та додатковими опорами, що гарантує стабільність конструкції та високу якість зображення під час ефіру. Крім того, HOCO K20 буде зручно використовувати на вулиці, так як він не падатиме від найменшого вітерця, поки ви з друзями позируете для фото.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Монопод |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Селфі-монопод |
| Емкость батареи | 70 mAh |
| Цвет | Black |
| Мoдель | K20 |
| Материал | ABS-пластик + нержавіюча сталь |
| Особенности | Вертикальна й горизонтальна зйомка, максимальна довжина — 98см, пульт дистанційного керування |
| Размер | 32 х 50 х 190 мм |
| Совместимость | зі смартфонами з шириною 62–90 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип крепежа | Затискач |
Информация для заказа
- Цена: 412,01 ₴









