-23%

Мережевий зарядний пристрій Xiaomi Mi 20W Charger Type-C EU White PTR
795,60 ₴
612,61 ₴
- В наличии
- Код: BHR4927GL-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Універсальний зарядний пристрій Xiaomi 20W Type-C легко замінить собою "рідний" блок вашого телефону у разі поломки або втрати. Він використовує USB-C слот для підключення кабелю. Максимальні вихідні показники потужності моделі досягають 20 Вт, а струму — 0.5 А. За рахунок стандартів швидкого заряджання QC і PD зарядить ваші девайси швидше за інших адаптерів.НА БАЗІ РОЗ'ЄМУ USB TYPE-CВиробник віддав перевагу порту USB Type-C, щоб зробити зарядний пристрій максимально безпроблемним у використанні. Маючи тільки кабель даного стандарту, ви легко впораєтеся із зарядкою більшості гаджетів. Будь-коли в будь-якому місці!З ПІДТРИМКОЮ ШВИДКОЇ ЗАРЯДКИБлок Xiaomi 20W Type-C орієнтований на комфортну експлуатацію та прискорений процес заряджання. За допомогою стандартів Power Delivery та Quick Charge ви зможете швидко відновити запас батареї улюблених гаджетів, якщо вони підтримують ці протоколи.КОМПАКТНИЙ КОРПУСНейтральний дизайн Xiaomi 20W Type-C ідеально вписується в концепцію трендів зовнішнього вигляду техніки та аксесуарів до неї. При вазі 52 г адаптер легко взяти з собою, помістивши в кишеню рюкзака. Пластик, з якого він зроблений, надзвичайно міцний і не схильний до появи подряпин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery |
| Вес | 52 г |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Вхід | 100–240 V |
| Выходная мощность | _20 W |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Мoдель | Mi 20W Type-C EU |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип разъема | Type-C |
Информация для заказа
- Цена: 612,61 ₴










