-23%

Беспроводное зарядное устройство для HOCO CQ3 Motorcycle folding 3-in-1 magnetic wireless fast charger Black PTR
1 962,48 ₴
1 511,11 ₴
- В наличии
- Код: 6942007602334-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зарядний бездротовий пристрій HOCO CQ3 Motorcycle folding 3-in-1 magnetic wireless fast charger Black — це стильний та універсальний пристрій для заряджання мобільних телефонів, навушників та годинників. Інноваційний дизайн і функціональність роблять його відмінним вибором для вашого повсякденного використання.
ОСОБЛИВОСТІ:
−Вхід Type-C: 5V/3A, 9V/3A;
−Вихід: мобільний телефон: 5W/7.5W/10W/ 15W (бездротовий вихід Magsafe: 7.5W); навушники: 5W; годинник: 2.5W (сумісно з Apple Watch 1-8, SE/SE2, Ultra);
−Потрібен зарядний пристрій з підтримкою PD/QC;
−Матеріал: пластик ABS + PC + алюмінієвий сплав;
−Розміри: 137 х 68 х 32 мм; Вага: 222 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Выходная мощность | 15 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Мощность | 15 Вт |
| Назначение | Универсальное |
| Состояние | Новое |
| Тип | Беспроводной |
| Функция беспроводной зарядки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Бездротовий зарядний пристрій |
| Вхід | 5V/3A; 9V/3A |
| Мoдель | CQ3 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 1 511,11 ₴





