-23%

Портативна колонка HOCO HC4 Bella sports BT speaker Black PTR
1 166,88 ₴
898,50 ₴
- В наличии
- Код: 6931474742094-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Портативна колонка Hoco HC4 виготовлена з високоякісного ABS-пластику, покритого спеціальною тканинним матеріалом, який забезпечує тривале використання пристрою. Колонка оснащена двома високочастотними динаміками та низькочастотними мембранами, які разом створюють надпотужну хвилю якісного та наповненого звучання. Дана модель колонки має захист від вологи та пилу за стандартом IPX5, тому погана погода не стане причиною поломки.З'єднання колонки зі смартфоном відбувається за допомогою модуля Bluetooth (для повноцінної роботи відстань між повинна становити не більше 10 метрів). Проте колонка може зчитувати музичні треки з карти пам'яті, USB-накопичувача, через кабель AUX з вашого смартфона або будь-якого іншого гаджета. Колонка Hoco HC4 відрізняється від інших своїми розмірами, будовою та вагою, її зручно брати із собою у подорожі, походи та завжди насолоджуватися якісною музикою.
Місткість акумулятора колонки складає 1500 mah, цього вистачає до 3 годин безперервної роботи.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1500 mAh |
| Габарити | 200 x 88 x 81 мм |
| Интерфейс | Bluetooth,USB,AUX,FM |
| Класс защиты | IPX5 |
| Мoдель | HC4 Bella sports |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Час заряджання | 2 год |
| Частота | 2,4 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 898,50 ₴





