-23%

Мережевий подовжувач HOCO AC13A Talento 5-position socket(1C3A) White PTR
828,36 ₴
637,84 ₴
- В наличии
- Код: 6942007607148-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HOCO AC13A Talento 5-position socket(1C3A) White — підключайте прилади до мережі та заряджайте гаджети одночасно.
У подовжувача 5 розеток із заземленням та захистом від перенапруги 220В і 4 USB-порти. Ви можете підключати не тільки електроприлади, а й одночасно заряджати до 4-х гаджетів, які підтримують заряджання від USB-порту.
ТІЛЬКИ НАДІЙНІ ТА ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ
Високоякісна кнопка вимкнення зі срібними контактами витримує понад 10 000 вимкнень без зношування. Корпус виготовлений з жароміцного пластику, що витримує температуру до 750 C°.
ДОВГИЙ КАБЕЛЬ
Провід подовжувача HOCO AC13A має довжину 1,5 метра. Його дуже зручно використовувати вдома та в офісних приміщеннях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Мережевий подовжувач |
| Выходное напряжение (output) | 250 V |
| Выходной ток | 10 А |
| Длина кабеля | 1.5 |
| Количество USB-портов | 4 |
| Мoдель | AC13A |
| Материал корпуса | PC |
| Розміри | 270 x 81 x 30 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | 5 x EU / Type-C / 3 х USB-A |
Информация для заказа
- Цена: 637,84 ₴






