-23%

Мережевий зарядний пристрій HOCO C81A Asombroso single port charger 10.5W White PTR
226,20 ₴
174,17 ₴
- В наличии
- Код: 6931474727930-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бренд Hoco — це один із провідних виробників аксесуарів для мобільних пристроїв у всьому світі, товари якого знаходять свого покупця у будь-якому магазині.Багаторівнева система захисту аксесуара дозволить уникнути негативних наслідків від перегріву, перевантаження та короткого замикання.
Сила струму складає 2,1 А. Модель виконана в сучасному дизайні, має невеликі розміри та вагу.
Деталі корпусу виготовлені з міцного, вогнетривкого полікарбонату, що забезпечує додаткову безпеку та робить тактильні відчуття власника аксесуара дуже приємними.
Адаптер оснащений одним USB-входом, для зручності використання виробник розмістив його у торці пристрою.
Універсальний USB-порт сумісний з будь-яким кабелем і дозволяє заряджати будь-які гаджети.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Адаптер |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Белый |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Тип разъема | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 52 г |
| Вхід | 100-240 V, 0.4 A, 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V/2.1 A |
| Мoдель | C81A |
| Материал рамы | PC |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 174,17 ₴





