-23%

Мережевий зарядний пристрій з кабелем HOCO C72A Glorious single port charger set(Type-C) 10.5W White PTR
293,28 ₴
225,83 ₴
- В наличии
- Код: 6931474713018-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HOCO C72A Glorious single port charger set(Type-C) White ─ набір із зарядного пристрою з одним USB-портом та кабелем USB – Type-C.Підходить для зарядки більшості пристроїв ─ телефонів, смартфонів та планшетів, смарт-годин, повербанків та інших.Пристрій виготовлено з якісного полікарбонату, принципова відмінність якого — вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні. Завдяки наявності порту USB та змінним кабелем у комплекті є можливість заряджати пристрої з різними конекторами.
Завдяки компактним розмірам, пристрій можна легко переносити з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити гаджети.Особливості:−Інтелектуальне регулювання струму;
−Компактний, легкий пристрій ─ не займе багато місця і легко поміститься в кишеню, стане в нагоді в подорожі;
−Вбудований чіп забезпечує безпечну зарядку та оберігає від перегріву, стрибків напруги та перевантаження;
−Максимальна сила струму: 2.1А;
−Виконано з якісного, стійкого до нагрівання та деформації полікарбонату.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Белый |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 55 г |
| Вхід | 100-240 V, 0.3 A, 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 |
| Кабель | Type-C |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Мoдель | C72A Glorious single port charger set(Type-C) |
| Материал рамы | PC |
| Страна регистрации бренда | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 225,83 ₴








