-23%

Механічний спортивний годинник Pagani Design YN009 PTR
10 932,48 ₴
8 418,01 ₴
- В наличии
- Код: №223-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
⌚️#Pagani Design YN009 Silver-Camo 🔥
Механізм: Механіка з автопідзаводом
Матеріал корпусу / ремінця: Нержавіюча сталь / Силікон
Водонепроникність: 20 ATM
Скло: Сапфірове (Дуже міцне, стійке до подряпин)
Діаметр корпусу: 47 мм
Довжина ремінця: 22,5 см
Функції: Години, Хвилини, Секунди, Дата
Гарантія: 12 місяців 🔥
Коробочка у подарунок 🤝
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pagani |
| Индикация | Метки (без цифр) |
| Браслет/Ремешок | Силиконовый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Источник питания | Пружинный механизм |
| Цвет браслета/ремешка | Черный |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип | Спортивные часы |
| Тип механизма | Механика с автоподзаводом |
| Форма | Квадратная |
| Формат времени | 12 часов |
| Циферблат | Аналоговый (Стрелочный) |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 41 мм |
| Общая длина | 235 мм |
| Толщина | 12 мм |
| Ширина ремешка | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 418,01 ₴








