-23%

Смарт-годинник WIWU SW01 Ultra Lite Silver PTR
1 706,64 ₴
1 314,11 ₴
- В наличии
- Код: 6976975614983-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розумний годинник WiWU SW01 Ultra Lite, створений для користувачів, які вимагають як продуктивності, так і практичності. Виготовлений з високоякісних матеріалів та передових технологій, він забезпечує надійну якість, що підходить для щоденного використання вдома, в офісі чи в дорозі.ПРЕМІАЛЬНА КОНСТРУКЦІЯВиготовлений з міцних матеріалів для забезпечення тривалої роботи.РОЗУМНИЙ, КОМПАКТНИЙ ДИЗАЙНІдеально підходить для сучасних професіоналів та активного способу життя.СТАБІЛЬНА ПРОДУКТИВНІСТЬРозроблений для стабільної та безперебійної роботи.ШИРОКА СУМІСНІСТЬБездоганно працює з різноманітними налаштуваннями та аксесуарами.WiWU SW01 Ultra Lite — надійний вибір, якому довіряють завдяки його продуктивності, довговічності та професійному вигляду.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WIWU |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| Беспроводные интерфейсы | GPS-трекер, Bluetooth |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Застосунок | WearFit Pro |
| Цвет | Silver |
| Мoдель | SW01 Ultra Lite |
| Материал | Нержавіюча сталь + цинковий сплав |
| Обсяг оперативної пам'яті | 128 Mb |
| Розмір дисплею | 2.01" |
| Розміри | 49 × 44 × 14.4 мм |
| Спосіб зарядки | бездротовий |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип питания | 11692 |
| Флеш пам'ять | 4 GB |
| Функции | IP68, моніторинг сну, вимірювання тиску, вимірювання кисню в крові, секундомір, спортивний режим, крокомір, Bluetooth-дзвінки тощо |
Информация для заказа
- Цена: 1 314,11 ₴




