-30%

Бездротові навушники TWS WIWU T28, ENC, White PTR
1 133,14 ₴
793,20 ₴
- В наличии
- Код: 6976975619452-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротові навушники WIWU T28 ENC ─ якісні бездротові навушники нового покоління. Кожен із навушників є повноцінним навушником і може використовуватися самостійно.Завдяки технології Bluetooth версії 6.0, навушники мають стабільну передачу звуку, швидке з'єднання та низьке енергоспоживання. Сенсорне керування дозволяє одним торканням пальця відповідати на дзвінки або керувати відтворенням аудіо.Навушники підійдуть як для IOS, так і для Android. Час зарядки складає близько 1.5 години, а час роботи навушників ─ 6 годин. Сучасний стильний дизайн та зручний кейс із ємністю батареї 300 мАч гарантує комфортне використання.ОСОБЛИВОСТІ:− Оновлений Bluetooth 6.0, швидке та стабільне з'єднання;
− Двоканальне стерео, вражаюча якість звуку HiFi;
− Надчіткі телефонні розмови, чутливе сенсорне керування;
− Зручний корпус, унікальний стильний дизайн.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WIWU |
| Страна производитель | Китай |
| Вид наушников | Вакуумные |
| Микрофон | Встроенный |
| Состояние | Новое |
| Тип подключения | Беспроводные |
| Тип разъема | Bluetooth 6.0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Цвет | white |
| Комплект поставки | Навушники; зарядний кабель; змінні амбушури різного розміру |
| Материал | Пластик |
| Матеріал амбушурів | Силікон |
| Модель навушників | T28 |
| Наявність активного шумозаглушення | Технологія активного шумопоглинання ENC |
| Особенности | Сенсорне керування |
| Розміри | 50 × 57 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Час заряджання | 1.5 |
| Час роботи, год | 6 |
| Частотный диапазон | 20 – 20000 Hz |
Информация для заказа
- Цена: 793,20 ₴




