-23%

Смарт-годинник WIWU Smart Watch SW06 Silver PTR
2 137,20 ₴
1 645,64 ₴
- В наличии
- Код: 6977703656718-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Смартгодинник WiWU SW06 — ідеальне поєднання стилю, функціональності та відстеження фізичної форми. Завдяки яскравому 1,72-дюймовому HD TFT-дисплею, безперебійним Bluetooth-дзвінкам та повному набору інструментів для моніторингу здоров'я, ви будете постійно залишатися на зв'язку та слідкувати за своїм здоров’ям — будь-коли та будь-де.ОСОБЛИВОСТІ−1,72-дюймовий HD-дисплей.
−Bluetooth-дзвінки на одному чипі.
−Голосовий помічник.
−Спортивний пульсометр.
−Спортивні режими.
−AOD-дисплей.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WIWU |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 230 mAh |
| Беспроводные интерфейсы | Bluetooth |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Застосунок | Da Fit |
| Цвет | Silver |
| Мoдель | SW06 |
| Материал | Цинковий сплав + пластик + силікон |
| Розмір дисплею | 1.72" |
| Розміри | 39.32 × 40.8 × 11 мм |
| Спосіб зарядки | Магнітний з'єднувач |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип питания | 11692 |
| Функции | Вологозахист IP68, здійснення дзвінків, оповіщення про повідомлення, моніторинг здоров'я |
Информация для заказа
- Цена: 1 645,64 ₴








