-23%

Мережевий зарядний пристрій Baseus Palm Fast Charger C+U 20W EU Cluster Black PTR
625,56 ₴
481,68 ₴
- В наличии
- Код: P10111608113-00-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий адаптер Baseus Palm — це компактний, зручний, елегантний, інноваційний та стильний девайс, виготовлений із високоякісних матеріалів. Цей зарядний пристрій має 1 порт USB (USB QC3.0) потужністю 3A та 1 порт Type-C (USB Type-C PD3.0) потужністю 3A. Обидва порти підтримують технологію швидкої зарядки й допоможуть швидко заряджати різні девайси, а максимальна вихідна потужність заряджання досягає 20 Вт.Термостійкий матеріал і нова технологія охолодження BCT (Baseus Cooling Technology) дозволяє внутрішньому теплу миттєво розсіюватися із зовнішньої поверхні корпусу та підтримувати нормальну робочу температуру навіть у важких умовах експлуатації. Інтегрований інтелектуальний чіп гарантує захист від припинення живлення, а для безпечної зарядки пристроїв з різними потребами в потужності передбачене автоматичне регулювання необхідного струму.Для безпеки ваших ґаджетів, в потужну зарядку Baseus вбудовано 9 рівнів інтелектуального захисту: від навантаження по силі струму, перезаряду, перегріву, навантаження, різних перенапруг, коротких замикань. Швидкий зарядний пристрій Baseus пройшов тести безпеки та має сертифікати CE, FCC, RoHS.Блок живлення Baseus Palm має інтелектуальну систему управління, яка адаптує оптимальну напругу до конкретного девайса і чудово підтримує зарядку пристроїв на iOS, Android або WindowsPhone – сумісний з iPhone та Samsung. Ваш пристрій буде отримувати рівно стільки електроенергії, скільки йому необхідно для відновлення сили в найкоротший термін без ризику пошкодження батареї.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 2 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сетевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
| Вес | 54 г |
| Вихід | 5V / 9V / 12V |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V |
| Выходная мощность | _20 W |
| Цвет | Black |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | Palm C+U |
| Страна регистрации бренда | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 481,68 ₴





