-23%

Електрочайник Xiaomi Mijia electric kettle C1 (Китайська вилка) PTR
1 524,12 ₴
1 173,57 ₴
- В наличии
- Код: MJDSHO6YM-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чайник Mijia electric kettle C1 (MJDSHO6YM) — це стильний та функціональний прилад для нагрівання води. Він виготовлений із високоякісних матеріалів та має елегантний дизайн, який легко поєднується з будь-яким інтер'єром.ПОТУЖНІСТЬ 1500 ВТОднією з особливостей цього чайника є його швидке нагрівання води завдяки потужності 1500 Вт. Нагрівальний елемент із нержавіючої сталі забезпечує рівномірне нагрівання води та тривалий термін служби приладу.КОНТРОЛЬ ТЕМПЕРАТУРИ ВОДИЧайник Xiaomi Mijia має вбудований термометр, який дозволяє контролювати температуру води в режимі реального часу. Це особливо корисно для приготування різних видів чаю чи дитячого харчування.ОБСЯГ ЧАЙНИКА 1.5 ЛІТРАДостатньо для сім'ї із 3-4 осіб. Прилад автоматично вимикається під час закипання та має функцію автоматичного відключення за відсутності води для забезпечення безпеки використання.КОМПАКТНІ РОЗМІРИУ комплекті з чайником йде основа, на яку можна поставити чайник у будь-якому положенні, що забезпечує зручне зберігання та використання приладу. Завдяки компактним розмірам і легкій вазі цей чайник можна легко переміщати з кімнати в кімнату або брати з собою в поїздки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MiJia |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем | 1.5 л |
| Тип | Электрочайник |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Beige |
| Мoдель | C1 |
| Материал | Неіржавна сталь + пластик |
| Мощность | 1500 W Вт |
| Особенности | Функція автоматичного відключення живлення; захист від перегрівання; захист від пересихання |
| Розміри | 211 × 143 × 244 мм |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип питания | 220 V/50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 1 173,57 ₴







