-23%

Мережевий зарядний пристрій Baseus Palm Fast Charger 1C 30W EU Cluster Black(With: Baseus Mini White Cable PTR
812,76 ₴
625,83 ₴
- В наличии
- Код: P10111605113-01-ptr
+380 (99) 753-56-09
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Baseus Palm Fast Charger 1C 30W EU — мережевий зарядний пристрій, обладнаний роз'ємом Type-C, має функцію швидкої зарядки, має невеликі розміри та неймовірно легкий.
Цей МЗП чудово впорається із зарядкою смартфонів, планшетів, смарт-годинників та інших девайсів. Потрібно зарядити iPhone, iPad чи пристрій на базі Android? Не проблема, Baseus Palm Fast Charger 1C 30W EU зробить це доволі швидко.
ОСОБЛИВОСТІ:
−максимальна потужність: 30 Вт.
−обладнано роз'ємом Type-C.
−підтримує швидке заряджання — технологія Quick Charger 3.0. дозволяє зарядити iPhone 12 до 50% за 30 хвилин, до 100% — менше двох годин.
−підходить для заряджання широкого кола пристроїв.
−в комплект входить кабель Type-C to Type-C 60W.
−корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегрівання.
−має 6 рівнів захисту. Вбудована 6-рівнева система безпеки захищає ваші ґаджети від високої напруги, перегрівання, короткого замикання, електромагнітного випромінювання або перезаряджання.
Завдяки своїм характеристикам та низькій ціні мережевий зарядний пристрій Baseus Palm Fast Charger 1C 30W EU можна сміливо рекомендувати до використання!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Страна производитель | Китай |
| Вид | Зарядное устройство |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Пользовательские характеристики | |
| Быстрая зарядка | Power Delivery |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.8 A; 50/60 Hz |
| Выходная мощность | 30 W |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Цвет | Cluster Black |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Мoдель | Palm Fast Charger 30W (with cable USB-C) |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
Информация для заказа
- Цена: 625,83 ₴








