-25%

Комплект наволочок з вушками зі страйп-сатину 2 шт. Ecotton 70х70 см білий готельний стандарт PTR
808,05 ₴
606,04 ₴
- В наявності
- Код: 02481-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір та складові: наволочка з вушками 70х70 см – 2 шт.
Тканина: Страйп-сатин, 100% бавовна.
Ніжний, витончений, делікатний, м'який… Цей синонімічний ряд можна продовжувати, коли йдеться про сатин.
Тканина має безліч очевидних переваг, зокрема:
• здатність вбирати вологу;
• пропускати повітря;
• не викликати алергічних реакцій завдяки своїй екологічності;
• надзвичайно приємна на дотик.
Спосіб фарбування сатину - пігментний, високого ступеня колірної стійкості.
Сатин для виробництва цих комплектів проходить спеціальну обробку з пом'якшення SOFT.
Структура плетіння – полотняна з тонких бавовняних ниток, має високий ступінь міцності та зносостійкості.
Комплект постільної білизни із сатину набивної (принтованої) 100% бавовна виготовлений більш ніж у 50-ти дизайнах.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
* Прання виробів нейтральними миючими засобами в теплій воді не вище 40°С.
* Не відбілювати, не можна використовувати миючі засоби, що містять хлор, і пральні порошки з відбілювачами.
* Щасливі віджимання і сушіння.
* Гладити при середній температурі (до 150°С).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ecotton |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Застібка | На запах |
| Колір | Білий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Тип | Наволочка |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тип тканини | Сатин |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Щільність | 145 г/м2 |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 606,04 ₴

