-25%

Наматрацник Novita 90х200 см антиалергенний з гумкою по кутах з полісатину білий PTR
1 462,29 ₴
1 096,72 ₴
- В наявності
- Код: 18634-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол наматрацника: мікрофайбер (полісатин).
Наповнювач: силікон гіпоалергенний. Антиалергенно, рекомендується для дітей та алергіків.
Наматрацник стьобаний з полісатину та мікрофібри має високий рівень м'якості, середній рівень щільності.
Є додатковим відмінним захистом для матраца від забруднень, можливий захист від протікань.
* Увага! Колір і відтінок можуть відрізнятися залежно від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novita |
| Анатомічні властивості | Так |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Колір | Білий |
| Наповнення виробу | антиалергенне силіконізованє волокно |
| Особливість виробу | Захисний |
| Розмір | 90x200 |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Тип | Наматрацник |
| Тип кріплення до матрацу | чотири гумки по кутах |
| Додаткові характеристики | |
| Антибактеріальне просочення чохла | Так |
| Антистатичні властивості наматрацника | Так |
| Вогнезахисне покриття чохла | Ні |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Ні |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 90 см |
| Ширина наматрацника | 200 см |
| Матеріал чохла | |
| Сторона чохла 1 | мікрофібра |
| Сторона чохла 2 | мікрофібра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 200 мм |
| Матеріал | Мікрофібра |
| Машинне прання | Да |
| Тип за складом | Штучний |
| Ширина | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 096,72 ₴



