-25%

Жіноча сумка Coach Trail Crossbody 17 чорний через плечі Коуч PTR
4 072,99 ₴
3 054,74 ₴
- В наявності
- Код: 20379-1-ptr
+380 (99) 753-56-09
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
✨Новинка ✨
Сумка жіноча Coach Trail Crossbody 17
Всередині — одне відділення
Колір: чорний
Матеріал: екошкіра
Металева фурнітура з логотипами.
Розмір сумки: 17,5 × 9 × 7 см
Плечовий ремінь не регулюється: 115 см
Коробка та пильник у комплекті
Виробник Туреччина
Працюємо без помічників
Товар у наявності
Реальні фото
Справжні відгуки клієнтів
Швидке оформлення
Відсилання щодня до 17.00
Способи оплати:
Накладений платеж за передоплаттям 200 грн/корист на мапу Приват Банка
Як ми працюємо
1. Ви залишаєте заявку2. Менеджер уточнює деталі
3. Оформляємо замовлення та повідомляє ТТН
4. Вирушаємо посилку
Для оформлення замовлення необхідні:
Місто доставки
Ф.І.О. одержувач
Номер мобільного телефона одержувача
Номер відділення Нової пошти або її адреса
Код товару/кількість одиниць товару
Спосіб оплати
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coach |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 9 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Довжина | 7 мм |
| Довжина плечового ременя | 115 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 17.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 054,74 ₴




